KARJEROS UGDYMO STUDIJA

OK AKADEMIJA

Apie studiją

Karjeros ugdymo studija – tai užsiėmimų/konsultacijų ciklas, kuriame ugdysime karjeros kompetencijas. Bus siekiama, kad mokiniai pažintų karjerai svarbias asmenybės charakteristikas, gebėtų rasti ir ieškoti karjeros informaciją, sukurtų asmeninę karjeros viziją ir karjeros planą, gebėtų išsikelti karjeros tikslus, susipažintų su profesijomis ir mokymosi galimybėmis.

APIE MOKYTOJĄ

Evelina Ramašauskaitė - Kaziulionė

Pedagogė, muzikos mokytoja (bakalauras), karjeros ugdymo specialistė (magistras). 2017 metais Vilniaus miesto savivaldybės metų mokytojo rinkimų  geriausias „Jaunasis metų mokytojas“ nominantė, leidinių „Profesijų pasaulis“ autorė.

Evelina, išmananti klasikines ir naujausias karjeros projektavimo teorijas, šiuolaikines ugdymo karjeros ir karjeros projektavimo strategijas, geba aiškiai ir kūrybiškai perteikti karjeros projektavimo informaciją. 

Evelina aktyviai vysto ir plėtoja karjeros konsultavimo ir informavimo platformą „OK KARJERA“, veda paskaitas ir seminarus, organizuoja karjeros pažinimo stovyklas vaikams „Profesijų pasaulis“, šiuo metu  dirba mentore Vilniaus Šiaurės Licėjuje. 

TIKSLAS

  • sudaryti sąlygas mokiniams ugdytis karjeros kompetencijas, būtinas sėkmingam mokymosi krypties, profesijos ar darbinės veiklos pasirinkimui;
  • pažintų karjerai svarbias asmenybės charakteristikas, rastų ir efektyviai naudotų karjeros informaciją, kurias pasinaudotų mokymosi kelyje;
  • išsikeltų asmenines ateities vizijas, keltų karjeros tikslus, susipažintų su profesijų įvairove.
 

FORMATAS

  • Individuali vienkartinė konsultacija arba ;
  • 3 individualių konsultacijų planas.

Vieno užsiėmimo trukmė: 1.5 val.

Amžius: visų klasių mokiniai.

3 UŽSIĖMIMŲ PLANAS

PIRMAS UŽSIĖMIMAS

Pokalbis, klausimų - atsakymų sesija, atliekamas išsamus karjeros interesų testas/klausimynas, išsikeliami karjeros tikslai.

ANTRAS UŽSIĖMIMAS

Aptariami karjeros interesų testo rezultatai, apžvelgiame mokymosi/savanorystės galimybes, atiekamos užduotys.

TREČIAS UŽSIĖMIMAS

Sudaromas individualus karjeros portfolio, numatome tolimesnius žingsnius, kuriuos galės atlikti savarankiškai, jeigu yra poreikis tęsiame karjeros sesiją.

  • 9 – 10 klasės mokiniams orientuojamės į individualaus ugdymo plano sudarymą (pasirenkamus dalykus);
  • 11 – 12 klasės mokiniams orientuojamės į pasirenkamus egzaminus, minimalius reikalavimus stojantiesiems, konkursinį balą, lamabpo sistemos pildymą ir kita.

PRIEMONĖS

Sąsiuvinys ar užrašų knygelė, rašymo priemonė.

TVARKARAŠTIS

Individualiai derinama su mokytoju ir mokiniu.

Shopping Cart