GATVĖS MENO/GRAFFITI STUDIJA

OK AKADEMIJA

Gatvės meno ir graffiti studija

Gatvės meno ir graffiti studijų metu išsiaiškinsime gatvės meno ir graffiti skirtumus, išmoksime dailės pagrindų, kursime eskizus ir mokysimės naudotis photoshop programa, sužinosime ir praktiškai išbandysime visas gatvės meno kūrinių įgyvendinimo technikas, lankysimės ir analizuosime įgyvendintus gatvės meno kūrinius, kurso pabaigoje įgyvendinsime ir viešai pristatysime gatvės meno kūrinį. 

APIE MOKYTOJĄ

LINAS KAZIULIONIS

Linas yra baigęs Vilniaus dailės akademijos tapybos bakalauro studijas, šiuo metu savo žinias gilina tapybos magistrantūros studijose. Linas yra vienas iš žymiausių gatvės menininkų, kuriantis ir aktyviai dalyvaujantis meno ir socialiniusoe projektuose tiek Lietuvoje tiek užsiėnyje jau daugiau nei 10 metų.

Lino darbus pamatyti galite čia: www.kaziulionis.com

SIEKIAME

  • Supažindinti su gatvės meno ir graffiti skirtumais, akcentuoti legalų piešimą ir nelegalaus piešimo pasekmes, kviesti į diskusijas: „Gatvės menas vandalizmas ar menas?“;
  • supažindinti su gatvės meno piešinių kūrybos teorija ir technikomis: eskizų kūryba naudojantis photoshop programa, piešimas, kompozicija, trijų skirtingų technikų praktinis kursas, tinkamų dažų ir kitų priemonių praktika, spalvų analizė, jų įtaka bei dažų maišymas.
  • praktinis kurto eskizo piešimas ant tinkamai paruoštų sieninių plokščių arba legalių Vilniaus sienų, įgyvendintų kūrinių pristatymai ir paroda.
  • ekskursijos prie atliktų darbų Vilniaus mieste, jų analizė: spalvos, eskizas, įgyvendinimo technika, supažindinimas su žymiausiais užsienio menininkais ir jų kūryba.

NAUDA

Gatvės meno ir graffiti studijose mokiniai ir suaugusieji  ugdys ir analizuos specifinius meninius ir techninius gebėjimus ne tik iš teorinės pusės, bet ir iš praktinės pusės: visus piešimo etapus išbandys praktiškai, lavins meninį skonį, atsiskleis kūrybiškai,  labiau pažins save, tobulės. Šiame kurse siekiame ne tik išmokyti teorinių ir praktinių žinių, bet skleistis kaip asmenybei, pasinerti į neįtikėtiną meno pasaulį.

FORMATAS

Grupės dydis: iki 5  asmenų.

  • 1 grupė: 12 – 17 amžiaus mokiniai (mišri grupė);
  • Individualios studijos.

TVARKARAŠTIS

  • 1 grupė (mišri vaikų grupė):  16.30 – 18.00 val. (grupė pilna) ketvirtadieniais.
  • Individualios studijos derinamos asmeniškai.
Shopping Cart